RIDEA i jej idea

Miło nam zaprezentować Państwu pierwszą i nowatorską na naszym rynku prywatną “Sieć Inicjatyw z pomysłami” stworzoną w celu kompleksowego rozwoju nowych i niezależnych gałęzi drobnej przedsiębiorczość.

RIDEA powstała w Warszawie w 2007 r jako zastrzeżona idea pomysłodawcy i właściciela Bogdana Bramskiego, który wraz z bardzo młodym, ambitnym, pracowitym i twórczym zespołem tworzą od podstaw nowe struktury i zasady organizacji pracy w wybranych dziedzinach i kolejnych segmentach prywatnej inicjatywy.

W ramach naszej sieci już dziś możemy zaprezentować państwu dwie działające z dużym powodzeniem i nadal prężnie rozwijające się inicjatywy-programy: firmy Bixel.pl i Drimix. Prezentowane tu inicjatywy, jak i kolejne powstające w ramach naszej sieci służą do otworzenia nieograniczonych możliwości rozwoju dla ludzi o niskich zarobkach, ludzi młodych, kobiet samotnie wychowujących dzieci, inwalidów i wielu innych grup społecznych, które z różnych przyczyn trudniej radzą sobie w warunkach tak silnej konkurencji rynkowej i wymogów jakie większość firm stawia obecnie swoim pracownikom.