PROGRAM FIRMY DRIMIX

DRIMIX to kolejna młoda inicjatywa rozwijająca się w ramach i pod patronatem sieci “RIDEA” - służąca do promocji wyrobów rękodzieła ludowego, zachowania tradycji i rozwoju zanikających obecnie zawodów i starych metod wytwarzania wielu dóbr kultury. To także możliwość prezentowania nietypowych i nowatorskich sposobów wykonania wielu przedmiotów użytku domowego, dekoracji dla domu i ogrodu oraz wielu innych zastosowań: w reklamie, dekoracji wnętrz, stylizacji plenerów, itp..To kursy- warsztaty w bardzo wielu dziedzinach wytwórczości, na których zaproszeni goście - praktycy, przekazują młodym pokoleniom często zanikające już i unikatowe możliwości wytwórcze, będące często dorobkiem i doświadczeniami wielu wcześniejszych pokoleń. Praktyczne zastosowanie tych metod, okazuje się w czasach masowego importu - znajdować coraz więcej nabywców, ceniących indywidualne piękno i niepowtarzalne wzornictwo wielu przedmiotów użytkowych.

DRIMIX to również komis służący ludności do najprostszej formy zarobkowania na zasadzie sprzedaży staroci oraz współcześnie wykonywanych metodami domowymi, różnych przedmiotów użytkowych i dekoracyjnych.

DRIMIX to “Komis na twój pomysł” to poligon doświadczalny dla realizacji wielu nietypowych pomysłów i projektów wykonawczych, począwszy od modelarstwa a skończywszy na usługach budowlanych - przebudowie i urządzaniu, barów, zajazdów, gospodarstw prywatnych i typowo agroturystycznych, kształtowanie i upiększania terenu i wielu innych.

Z nami można wykonać już bardzo wiele, a kolejni wykonawcy nietypowych rzeczy nawiązują chętnie kontakty bo za naszym pośrednictwem otrzymują zlecenia na takie właśnie usługi. Tworzymy też własne bazy danych i informacji oraz optymistycznie dążymy do tego, aby rzeczy zupełnie nietypowe realizować w typowym terminie.

Zapraszamy do nas każdego, kto chce:

  • postawić dom na dachu
  • zrobić ze starego kombajnu plac zabaw dla dzieci
  • postawić słonia naturalnej wielkości w swoim ogrodzie
  • zrobić żyrandol z czajnika
  • psu budę w formie pałacu lub makiety domu
  • zamówić kopię obrazu Bitwy pod Grunwaldem na wymiar swojego salonu
  • kupić stołek w formie dyliżansu
  • zrobić sobie zdjęcie na grzbiecie łosia
  • lub szuka starej sieczkarni by posadzić w niej palmę

Im bardziej nietypowe wyzwania tym chętniej się ich podejmiemy, a rzeczy "niemożliwe" realizujemy z dużą satysfakcją dla wszystkich. Stale uzupełnianą listę możliwości znajdziesz “w kalejdoskopie ofert” na stronie www.katalog.drimix.pl oraz na stronie www.drimix.pl.

Serdecznie zapraszamy!